Kaip naudoti spalvas kuriant svetainę: žinokite, kad gautumėte įspūdingų rezultatų?

Nesvarbu, ar tai būtų mažas grafinis jūsų prekės ženklo pristatymas naudojant „PowerPoint“ pristatymus, ar skaitmeninės reklamjuostės kūrimas socialinės žiniasklaidos įrašams – tinkamos spalvų schemos poveikis yra labai svarbus norint tinkamai reklamuoti jūsų prekės ženklą. Ta pati taisyklė galioja, kai kuriate ir kuriate savo įmonės svetainę. Profesionalūs svetainių dizaineriai visada daug dėmesio skiria spalvų schemoms, kai dirba su klientų svetainių kūrimo ir dizaino projektais.

Ekspertų interneto dizaino įmonė, tokia kaip Webclub, niekada jūsų nenuvils savo kūrybingomis idėjomis ir giliomis žiniomis apie naujausias technologijas. Visada naudojame spalvų paletes, kurios gali geriausiai išreikšti Jūsų prekės ženklo potencialą Jūsų svetainės lankytojams.

Jei nesate tikri, kaip naudoti tinkamus spalvų derinius reklamuoti savo prekės ženklą elegantiškoje ir išmanioje svetainėje, šis tinklaraštis gali padėti jums rasti kūrybingų ir svarbių idėjų.

Kas yra svetainės spalvų schema?

Ką tiksliai turime omenyje sakydami „svetainės spalvų schema“? Tai svarbiau nei tik logotipo spalva ar šriftai, kuriuos naudojate savo tinklalapiuose. Ji apima kiekvieną spalvą, kurią naudojote savo svetainėje reklamuodami savo prekės ženklą, dalindamiesi informacija ir sudomindami lankytojus su jūsų turiniu. Tai įtraukia;

Antraštė
Logotipas
Kiekvieno puslapio fonas
Atskiros jūsų svetainės skiltys
Tekstas
Vaizdo fonai
Nuotraukose naudojami atspalviai
Mygtukų spalvos
Žymeklio spalva
Paraštės skyrius
Kvalifikuotas žiniatinklio kūrėjas ir dizaineris naudos spalvas visose šiose skiltyse su skirtingomis strategijomis, kad sukurtų bendrą prekės ženklo įspūdį, kuris turi būti teigiamas ir unikalus.

Kodėl svetainės spalvų schemos yra labai svarbios?

Spalvos visada turi gilų ir tiesioginį ryšį su žmogaus emocijomis ir psichologija. Nustatydami tinkamą spalvų paletę savo svetainei, turite nepamiršti šio ryšio. Naudojamas padėklas daro įtaką jūsų svetainės lankytojams, kad jie suvoktų jūsų produktus ir paslaugas. Tai veikia įvairiais būdais, kurie gali būti nematomi tiesiogiai, bet gali būti suprantami patyrusiems ir kvalifikuotiems svetainių dizaineriams ir kūrėjams.

Jūsų svetainės spalvų schema gali būti pagrindinis veiksnys nustatant, kiek laiko lankytojai pasiliks jūsų tinklalapyje ir ar jie nori spustelėti mygtuką „Pirkti dabar“, ar ne.

Prekės ženklo suvokimas

Prekės ženklo suvokimas naudojant spalvų paletę yra sena Surėjaus svetainių dizaino agentūrų praktika. Šiame procese gali padėti logotipo spalvos naudojimas kaip svetainės fonas arba tekstai. Tai padės jūsų auditorijai sukurti tvirtą ir ištikimą jūsų prekės ženklo suvokimą, kai jie apsilankys svetainėje.

Estetika

Nereikia paaiškinti spalvų vaidmens, lemiančio jūsų svetainės estetiką. Jūsų svetainės išvaizda tiesiog priklauso nuo jos spalvų ir išdėstymo. Todėl negalite ignoruoti tinkamos spalvų schemos naudojimo svarbos kurdami protingą ir tinkamą jūsų prekės ženklo svetainę.

Konversija

Žmonės apsilanko tam tikroje svetainėje ieškodami tam tikros informacijos arba apsipirkdami mėgsta aplinkui pamatyti raminančias spalvas. Nors svetainėje, kurioje siūloma muzika, vaizdo įrašai ar internetinės transliacijos, galima naudoti įvairias spalvas ir ryškiausias spalvų schemas, kad jos atitiktų jų temą, prekės ženklas, siūlantis slaugą ir sveikatos priežiūrą, turėtų atitikti ką nors pagrindinio ir sudėtingesnio, kalbant apie svetainės spalvų tonus. Tai turi didžiulį poveikį konversijų rodikliui, kai žaidžiate teisingai su spalvomis savo svetainėje.

Renkantis spalvų paletę atminkite svarbius dalykus

Kiekviena spalva netinka kiekvienam prekės ženklui.
Pasirinkite spalvų schemas, atitinkančias ne tik jūsų įmonės logotipą, bet ir jūsų produkto ar paslaugos savybes.
Neužgožkite savo produktų ar paslaugų naudodami perteklines spalvas.
Būkite elegantiški, būkite paprasti, bet nebijokite rizikuoti, kai reikia naudoti spalvų paletę.
Neapsigyvenkite su pačia pirmąja jums pasiūlyta spalvų schema; stenkitės, kol gausite tai, ko tikrai norite.
Spręsdami dėl savo svetainės spalvų paletės, pasitelkite savo vaizduotę kaip auditoriją.
Kad ir kokią spalvų schemą pasirinktumėte, ji turi patikti jūsų tikslinei auditorijai, o ne gąsdinanti ar pribloškianti.
Naudokite žalią spalvą, kad sukurtumėte ekologišką savo svetainės poveikį, kuris visada yra madinga visose pramonės šakose.
Nustokite naudoti tas pačias spalvas kiekviename skyriuje; vietoj to galite naudoti skirtingus vienos spalvos atspalvius, kad sukurtumėte vienodą poveikį visai svetainei.
Gaukite ekspertų patarimų iš aukščiausios interneto dizaino agentūros Surėjaus mieste

„Webclub“ turi reikiamos kvalifikacijos ir patyrusių web dizainerių, kurie gali pateikti tinkamų pasiūlymų dėl jūsų svetainės spalvų schemų, atsižvelgiant į jūsų prekės ženklo tipą ir tikslinę auditoriją.

Jei nesate tikri dėl tinkamų spalvų schemų savo svetainei, galite paprašyti mūsų komandos narių pasiūlymų. Glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, kad suprastume jų poreikius ir pateiktume nepriekaištingus sprendimus.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.

You cannot copy content of this page